1. Чоловіки
 2. Жінки
 3. Діти
 4. Аксесуари
 5. Розпродаж

Справжнiсть товарiв

Big Kross цінує своїх покупців і прагне до забезпечення якості та безпеки своїх товарів. Вся продукція магазину відповідає заявленим вимогам діючих стандартів якості (ДСТУ). У нас ви завжди можете отримати сертифікати та всі наявні документи, які підтверджують, що всі товари оригінальні. Ми проти контрафактної продукції і ви ніколи не знайдете її на полицях нашого магазину. 
Дамо декілька порад, як відрізнити неякісний товар: 

1) Коробка. Звертайте увагу на упаковку - всі відомі компанії пакують взуття в брендовану упаковку з наклейкою про ключову інформацію товару: артикул, колір, розмір, країна виробник, штрих-код. 

2) Артикул або код виробу. Кожен товар має свій власний артикул (код), який ніколи не повторюється. За цим кодом можна перевірити оригінальність, ввівши його на сайті виробника.

3) Бірка. Абсолютно на кожному виробі є власна бірка, яка розміщена на внутрішній стороні взуття (язичок, бокова стінка). Містить ключову інформацію та виконана фірмовими шрифтами. 

Як відрізнити оригінальні речі за зовнішнім виглядом.

Брендові компанії за рахунок конкуренції на ринку постійно вдосконалюються, розробляють нові технології та матеріали. Тому зовнішній вигляд помітно відрізняє оригінал від "підробки". 

Уважно зверніть увагу на ці елементи і ви одразу зрозумієте, яку продукцію тримаєте в руках:  
 1. виконання
 2. матеріали
 3. шви
 4. лейбл
 5. підошва
 6. отвори під шнурівку
 7. устілки

Купуючи товар в магазинах Big Kroos ви можете бути впевнені в якості та безпеці придбаних товарів. Ви довіряєте нам свій імідж, а ми, в свою чергу, даруємо вам якість! 

 

Задайте питання

Сертифікати