1. Чоловіки
  2. Жінки
  3. Діти
  4. Аксесуари
  5. Розпродаж

Обмін або повернення товару

ОБМІН ТОВАРУ

Відповідно до чинного законодавства України, покупець за бажанням має право здійснити обмін товару на той самий товар в іншому розмірі в терміни, передбачені Законом України (на сьогоднішній день термін становить 14 днів, з моменту оплати, не враховуючи день купівлі товару).  

Якщо на момент здійснення обміну необхідний розмір товару відсутній у продажу, покупцеві будуть повернені кошти як при звичайному поверненні товару.

Обмін товару здійснюється за наступних умов:

  1. Товар, який покупець бажає обміняти, необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» разом з заповненим бланком на обмін / повернення товару, який був отриманий покупцем разом із замовленням. Замовлення можна обміняти повністю або частково. Якщо замовлення було сформовано на кілька позицій, покупець відправляє тільки той товар, який необхідно обміняти і вказати його (їх) в бланку на обмін / повернення товару.
  2. Відправлення посилки з товаром для обміну здійснюється за рахунок покупця.
  3. Посилку з обміном необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» без післяплати.
  4. Якщо одиниця товару не має слідів використання, прання, не має забруднень і пошкоджень, отримана в заводській упаковці і було збережено усі бирки та ярлики - в цьому випадку вона підлягає обміну.
  5. Якщо товар відповідає умовам п.4 і підлягає обміну, товар буде відправлено покупцеві тим самим способом, яким було отримано замовлення. Відправлення заміненого товару здійснюється в термін від одного до семи робочих днів, з моменту отримання посилки з товаром для обміну. 

 

ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до чинного законодавства України, покупець за бажанням має право здійснити повернення товару, передбаченим Законом України (на сьогоднішній день термін становить 14 днів, з моменту оплати, не враховуючи день купівлі товару).

Повернення товару здійснюється за наступних умов:

1. Товар, який покупець бажає повернути, необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» разом з заповненим бланком на обмін / повернення товару, який був отриманий покупцем разом із замовленням. Замовлення можна повернути повністю або частково. Якщо замовлення було сформовано на кілька позицій, покупець відправляє тільки той товар, який необхідно повернути і вказати його (їх) в бланку на обмін / повернення товару.

2. Відправлення посилки з товаром для повернення здійснюється за рахунок покупця. 

3. Посилку з поверненням необхідно відправити службою доставки «Нова Пошта» без післяплати. 
Важливо! Забороняється відправка поверненого товару без додаткового пакування транспортної компанії.

4. Якщо одиниця товару не має слідів використання, прання, не має забруднень і пошкоджень, отримана в заводській упаковці і було збережено усі бирки та ярлики - в цьому випадку вона підлягає поверненню.
Важливо! Оригінальна упаковка повинна бути збережена і не повинна мати пошкоджень (наліпки транспортної компанії, залишки скотчу, бруд).

5. У разі повернення товару, якщо товар відповідає умовам п.4 і підлягає поверненню, кошти покупцю будуть повернуті одним із зазначених нижче способів:

 - Якщо замовлення, за яким здійснюється повернення товару, було оплачене покупцем на сайті за допомогою банківської платіжної карти будь-якого банку - кошти можуть бути повернуті тільки на цю карту за допомогою якої здійснювалася оплата замовлення на сайті.

 - Якщо замовлення, за яким здійснюється повернення товару, було оплачене покупцем при отриманні замовлення у відділенні "Нова Пошта", або був оплачений, при отриманні, кур'єру Нової Пошти - грошові кошти можуть бути повернені покупцеві на банківську карту покупця (карта повинна бути на ім'я покупця).

 

Повернення та обмін товару належної якості здійснюється за рахунок споживача. Повернення або обмін товару неналежної якості здійснюється за рахунок компанії "BigKross"

 
Відповідно до «Закону України про захист прав споживача», нижня білизна (термобілизна, білизна, купальники), рукавички, шкарпетки та перо-пухові вироби входять в перелік товарів належної якості і не підлягають обміну або поверненню, за умови, що вони не є браком.